راز کتاب

متنوع بودن کتابهای کنکوری و کمک درسی باعث سردرگمی دانشآموزان نمیشود. با وجود موارد ذکر شده و بسیاری فواید دیگر که در خرید کتب دست دوم است، موضوع مهمی در خرید کتابهای کنکوری دست دوم وجود دارد؛ به روز بودن اطلاعات کتاب. موضوع مهمی در خرید کتابهای کنکوری دست دوم وجود دارد؛ به روز بودن اطلاعات کتاب. آیا شما تا به حال کتاب کنکوری دسته دوم خریدهاید؟ باید در نظر بگیرید که کتابهای کنکوری مطالب کتاب درسی را پوشش میدهند، بنابراین، زمانی که شما کتابی قدیمی را برای مطالعه و تست انتخاب کرده باشید این امکان که از تستهای جدیدتر محروم بمانید بسیار بالاست. جدا از این موضوع به صرفه بودن کتابهای دست دوم از نظر قیمت نیز مطرح است. به گزارش خبرنگار ایمنا، نشر، انتشار و واژه چاپ کتاب از قرن هفتم هجری شمسی و همزمان با رواج یافتن چاپ پول کاغذی وارد فرهنگ ایرانیان شد. برایسُن به سفرنامههای مستندش از گوشهوکنار دنیا و تفکراتش درباره تنوع فرهنگ جهانی معروف است.

برای خرید کتب دانشگاهی که بعد ها برای کنکور ارشد بتوان از آنها استفاده کرد، میتوانید از مشاوره همکاران ما در یزدبوک استفاده کنید. امیدواریم ضمن دعا برای سلامتی مولای غریبمان، آقا امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف، ما را نیز از دعای خیر خود بهره مند سازید. البته برخی از این نشرهای کنکوری در حوزهی یک رشتهی خاص کتاب منتشر میکنند، مثلا انتشارات مشاوران بیشتر کتاب های کنکور انسانی را چاپ میکند. با توجه به قیمت کتابهای کمک درسی و کنکوری و شرایط اقتصادی، فروشگاه کتابانه تخفیف ویژهای را برای این کتابها در نظر گرفته است. از آنجایی که قیمت کتاب کمک درسی، کتاب های کمک آموزشی و کتاب های کنکوری هر روزه در حال افزایش است و با توجه به شرایط اقتصادی، فروشگاه کتابانه تخفیف ویژهای را برای این کتابها در نظر گرفته است. همین امر باعث شکلگیری نشرهایی شده است که فقط کتابهای کنکوری و کمکدرسی تالیف میکنند.

متنی کوتاه از کتاب چهل نامه کوتاه به همسرم: عزیز من! لذا از قرار دادن کتابهای چاپ جدید و آثار موجود در کتابخانهها و کتابفروشیها، معذوریم. این مراکز معمولا کتابهای دانشگاهی تمام رشتههای تحصیلی را تحت پوشش قرار میدهند و حتی دانشگاهها میتوانند با این مجوعهها قرارداد ببندند و با معرفی آنها به دانشجویان، روند خرید کتاب را در ترمهای اولیه برای آنها سهولت ببخشند. یعنی تعدادی از آنها با همکاری یکدیگر با یکی از این مراکز تماس میگیرند و سفارش خود را عنوان میکنند. در مواردی از ما درخواست میشود که: «لطفا بهترین کتابی را که مطالعه کردهاید معرفی کنید.» که البته پاسخ به این سوال بسیار سخت است و قطعا نمیتوان یک یا چند کتاب را انتخاب کرد. در کتابچین از کتابهای رمان و داستان گرفته تا کتابهای مدیریت ،موفقیت ،روانشناسی ،شعر ،دینی و مذهبی و دیگر کتابهای با موضوعات مختلف را پیدا خواهید کرد. دانشآموزان کنکوری این امکان را دارند که در بخش کتاب کنکور سایت ما کتابهای متنوعی از جمله: جمعبندی، موضوعی کنکور، تست، طبقه بندی و… • بیشتر انتشارات های کنکوری میکوشند نیاز تمامی دانشآموزان در رشتههای مختلف را در نظر گیرند و کتابهایی برای همهی داوطلبان تالیف نمایند.

بانک کتاب تلکتاب با ارسال رایگان کتاب و ارتباط مستقیم با بزرگترین ناشران کشور در تمامی زمینه ها، کتاب های مورد علاقه شما را در سریعترین زمان ممکن در اختیار شما قرار می دهد. به این صورت که شما میتوانید مرکزی که در این زمینه فعالیت میکند را پیدا کرده و سفارش خود را با آنها مطرح کنید. • کار دیگری که این ناشران میکنند این است که سوالات کنکور سالهای قبلی را بررسی نموده، و علاوه بر جمعآوریشان در کتابها، تلاش میکنند پرسشهایی مشابه سوالات کنکور طراحی کنند تا دانشآموزان از طیف متنوع این پرسشها آگاه شوند. علاوه بر اینها با روند ثبت سفارش به صورت آنلاین، شما میتوانید از یک سایت خرید کتاب، هم زمان چند کتاب سفارش دهید. شما میتوانید از این مراکز خرید آنلاین، کتاب موردنظرتان را سفارش دهید و هزینه آن را زمانی پرداخت کنید که بسته سفارشی به دست شما رسیده. سال ۱۳۹۹، ۲۰۲۲ عنوان کتاب با نرخ کاهشی ۱۲.۴- درصد با شمارگان دو میلیون و ۳۱۸ هزار نسخه و نرخ کاهشی ۲۲.۹- درصد به آموزش دعا نويسي رايگان چاپ رسیده است. تاریخچه جمعآوري و ارائه آمار مربوط به كتابخانههاي كشور به سال 1344 باز میگردد و كانون پرورش فكري كودكان و نوجوانان نيز، پس از تأسيس در سال 1344 اطلاعات مربوط به فعاليتهاي خود را ثبت و ارائه نموده است.