بازسازی آسانسور قیمت 1400 نوسازی و بازسازی کابین آسانسور هیراد صنعت آسانبر

همچنین قطعات جدید جایگزین شده با توجه به تکنولوژی برتری که در ساخت آن‌ها به کار رفته، امنیت و اطمینان خاطر بیشتری را هنگام استفاده به ارمغان آورده و در ترکیب با قطعات قدیمی‌تر کارایی بهتری نیز ارائه شرکت آسانسور آتیس می‌دهند. بازسازی آسانسوردر تشکیلات اداری شرکت آسانسور فرازجم کناره واحدی وجود دارد که وظیفه اش غبار روبی و بازسازی آسانسورهای قدیمی و نوسازی آن ها و پاکسازی ذهن ها از دغدغه ها و دلواپسی هاست. مانند اکثر موارد، مکانیزمی که درب‌ها را روی آسانسور حرکت می‌دهد در نهایت فرسوده خواهد شد.

  • به همین خاطر در چارت سازمانی شركت آسانسور و پله برقی هیرو، یکی از وظایف دپارتمان پشتیبانی ارائه مشاوره به مشتریان محترم جهت بازسازي آسانسورهای قديمی و نوسازي آن ها و رفع نگرانی و دغدغه های آنهاست .
  • همانطور که می دانید، با استفاده چندین ساله از یک آسانسور، این سیستم کم کم و به مرور زمان فرسوده شده و در اثر فرسودگی قطعات، نیاز به تعمیر و یا تعویض پیدا می کند.
  • در بعضی موارد هم از موکت های قابل شستشو برای کفپوش کردن کابین استفاده می شود.
  • نوسازی آسانسورهای هیدرولیکی باید بسیار متفاوت از آسانسورهای کششی ارزیابی شود.
  • ورق استیل ضد خش به دلیل کیفیت بالاتر و استحکام و زیبایی نسبت به پوشش های دیگر، یعنی فرمیکا و ام دی اف، قیمت بالاتری دارد.
با خارج شدن واحد نیروگاه از رده ، سرعت آسانسور و ظرفیت بالابر اصلاح می شود. متناسب با فناوری درایو هیدرولیک استفاده شده در آسانسور ، طراحی داخلی، شیر کنترل، اتصالات و اندازه واحد قدرت ممکن است به طراحی و ساخت دوباره نیاز باشد. امروزه برای تزئینات کابین یک آسانسور از استیل های طرح‌دار، MDF، سنگ و یا هر سه آنها به صورت تلفیقی استفاده می‌شود، خوشبختانه با اضافه شدن استیل‌های طرحدار و رنگی تنوع بسیار زیادی در انتخاب و اجرا تزیینات کابین آسانسور و طراحی آسانسور به وجود آمده است. اینکار ممکن است هزینه­ای اضافی تلقی شود، اما در صورت هزینه مناسب بازسازی آسانسور، بد نیست آن را نیز در فرآیند بازسازی آسانسور قدیمی درنظر گرفت.

متریال مورد استفاده

بازسازی آسانسور قیمت 1400 نوسازی و بازسازی کابین آسانسور هیراد صنعت آسانبر

قیمت بازسازی آسانسور را مواردی مانند تعویض صفحه کلید یا شاسیکابین آسانسور، تعویض پوشش داخلی آسانسور، تعویض دستگیره آسانسور با طراحی ونورپردازی آسانسور به صورت جداگانه تغییر می دهند. متریال های مورد استفاده،نقش موثری بر قیمت بازسازی کابین آسانسور دارد. از جمله متریالیکه در نوسازی کابین آسانسور مورد استفاده قرار می ‌گیرد ام دی اف و فرمیکا است.این موارد قیمت کمتری نسبت به استیل دارند. بنابراین اگر به دنبال بازسازیارزان کابین آسانسور هستید، این موارد گزینه های بهتری هستند. هزینه بازسازی آسانسور بر حسب سطح بازسازي و نوسازی می تواند متغیر باشد. به طوری که بازسازي و نوسازی آسانسور می تواند با رویکرد بهبود بخش فنی و یا زیباسازی آن در دستور کار قرار گیرد.

تمام موارد مذکور جهت هزینه بازسازی موثر است بنابراین نوع آینه انتخابی از عوامل موثر در هزینه است. استفاده از ام دی افدر نوسازی کابین آسانسور چوبی بیشتر در ساختمان های مسکونی با جمعیت کمپیشنهاد می شود. قیمت تزئینات داخلی آسانسور و قیمت بازسازی آسانسور در این روشکمتر است.

تجهیزات قدیمی و منسوخ‌شده آسانسور می‌تواند میزان مصرف انرژی ساختمان را به میزان غیرضروری افزایش دهند. نوسازی آسانسور می‌تواند سبب جلوگیری از هدر رفتن انرژی و کاهش هزینه‌های اضافی شود. امروزه از موتورهای کم‌مصرف با تولید حرارت بسیار کم در آسانسورها استفاده می‌شود. در نتیجه دیگر نیازی به فن موتور ندارید، که همین امر مصرف برق را کاهش می­‌دهد.

تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به خدمات فنی و مهندسی سخاوت می باشد و هر گونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد. یکی از منابع اصلی در این مورد استاندارد ملی آسانسور و استاندارد EN81 می باشد که بایستی آسانسور خود را با آن وفق دهید. میباشد.علاقمندی به تجدید اعتبار هرگز به معنی تجمل طلبی نبوده بلکه روشی برای افزایش اعتبار ساختمان میباشد.

یک آسانسور 20 ساله که فقط چند بار در هفته استفاده می‌‌شود، ممکن است طول عمر بیشتری نسبت به همتای خود داشته باشد که ده‌ها بار در روز مورد استفاده قرار می‌گیرد. در هر صورت سعی کنید برنامه‌ای هفتگی یا ماهانه برای نگهداری آسانسور خود داشته باشید. بازرسی‌های معمول را به جا آورده و از خدمات یک سرویس‌کار ماهر آسانسور نیز استفاده کنید. چنین کاری از این جهت ضروری است که تجهیزات و مسافران شما را ایمن نگه می‌دارد و در عین حال به شما کمک می‌کند تا از هزینه های فوق‌العاده بالای تعمیرات جلوگیری کنید. بزرگترین مزیت تعمیر و بازرسی متناوب آسانسور این است که وقوع خطرات احتمالی و ناگهانی را برای کاربران به حداقل می‌رساند.

بازسازی کف آسانسور و تعویض کفپوش آسانسور